Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Oficiālais izdevējs atklāj jaunu mājaslapu

07.09.2011.

LV.LV ir „Latvijas Vēstneša” centrālā adrese. To var izmantot arī kā izeju uz katru no mūsu informācijas resursiem (skat. attēlā), jo tie ir viena klikšķa attālumā. Vienlaikus atgādinām: lietotāju ērtībām katrai interneta vietnei ir sava adrese.

7.septembra pēcpusdienā oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” publiskoja jauno mājaslapu (www.lv.lv). Līdz ar pārmaiņām LV portāls „Par likumu un valsti” internetā ieguvis savas patstāvīgās mājas (www.lvportals.lv).

„Latvijas Vēstneša” e-vides centrālā adrese ir www.lv.lv , kas turpmāk pildīs oficiālā izdevēja mājaslapas funkciju. LV portāla saturs – publikācijas u.c. noderīga informācija - ir nošķirts kā atsevišķs informācijas resurss . Mājaslapā LV.LV piedāvājam:

1. informāciju par „Latvijas Vēstnesi” un tā pakalpojumiem;
2. e-pakalpojumus: grāmatu e-veikals un abonementu noformēšana;
3. centrālo elektronisko platformu (izeju uz četrām mūsu vietnēm);
4. meklētāju, kas aptver mājaslapas un visu četru produktu saturu (piedāvā strukturētus meklēšanas rezultātus).

Sākumlapā izkārtoti četri informatīvie bloki (katrā no tiem izvietots arī lokālais meklētājs) jeb tilti, kas pēc lietotāja izvēles aizved uz izvēlēto  informācijas resursu vai tā populārākajam sadaļām:

  • oficiālo laikrakstu „Latvijas Vēstnesis”;
  • vortālu Likumi.lv;
  • LV portālu „Par likumu un valsti”;
  • žurnālu „Jurista Vārds”.


Mājaslapā apkopota informācija par oficiālo izdevēju (sadaļa „Par mums”), savukārt „Aktualitātēs” vēstīsim par jaunumiem (uz tiem var arī parakstīties, izmantojot RSS). Sadaļā „Oficiālā publikācija” – lakoniski par svarīgāko „Latvijas Vēstneša” funkciju. Atgādinām, ka pašas oficiālās publikācija atrodamas laikraksta (www.vestnesis.lv) saturā, savukārt mājaslapā – ieskats to jēgā un informācija par pārmaiņu procesu.

Sadaļā „Pakalpojumi” piedāvājam jaunu grāmatu e-veikalu un iespēju elektroniski noformēt oficiālā laikraksta un žurnāla „Jurista Vārds” abonementus. Turpat apkopota noderīga informācija par oficiālo paziņojumu (sludinājumu) iesniegšanu.

Uzziņai

  • Domēns www.lv.lv  reģistrēts 2004.gada nogalē; no 2006.gada simboliskais LV.LV ietverts oficiālā izdevēja logotipā.  Publiskajā telpā nostiprinājies interneta vietnes nosaukums: LV.LV 
  • Domēns ir „Latvijas Vēstneša” centrālā adrese: komunikācijas un informatīvā platforma.
  • Kopš 2007. gadā LV.LV  pildīja divas funkcijas: kalpoja kā mājaslapa (noderīga informācija par oficiālo izdevēju un tā pakalpojumiem) un sāka attīstīt arī medija lomu (LV portāla „Par likumu un valsti” pirmsākums).
  • Lai uzlabotu informācijas pārskatāmību un loģiski strukturētu e-vidi, no 2011. gada 7.septembra mājaslapa un LV portāls ir nodalīti informācijas resursi.
  • LV portāls „Par likumu un valsti” kļuvis par pastāvīgu mediju ar savām interneta mājām: www.lvportals.lv .
  • LV portāla saturu veido redakcija, piesaistot ārštata autorus. Satura vadlīnija – skaidrojumi, likumi praksē un norādes uz noderīgu (skaidrojošu) informāciju valsts iestāžu resursos. Vienlaikus redakcija koordinē e-konsultācijas (iedzīvotāji jautā, speciālisti atbild) un rudenī gatavojas piedāvāt portāla saturu pārskatāmā nozaru dalījumā. LV portāls uztur populāro sadaļu – „Amatu konkursi”.

Papildinformācijai:
Ilze Apine, „Latvijas Vēstnesis”
T.: +371 67313091
www.lv.lv
Ilze.apine@lv.lv
twitter.com/vestnesisLV
twitter.com/likumi
twitter.com/LV_portals

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).