Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Grāmatu izpārdošana: vairāki izdevumi par īpašu cenu!

11.09.2012.

Foto: Māris Kaparkalējs, LV portāls Darba uzdevums ir parādīt, kā Liepupē no 17. gs. 20.gs. sākumam izveidojās un darbojās viens no Vidzemes piekrastes buru kuģniecības centriem ar saviem kuģubūves meistariem un slavenajiem jūrasbraucējiem, Latvijas kuģniecības vēsturē pazīstamām kuģinieku dzimtām.

Ieskatieties mūsu e-grāmatu veikalā:  deviņas grāmatas piedāvājam par īpašu cenu! Piedāvājums spēkā, kamēr grāmatas noliktavā.

Piemēram, īpašais piedāvājums šādām grāmatam: "Valsts amatpersonām noteiktie ierobežojumi un aizliegumi shēmās" (autors J. Streļčenoks); "Kriminālprocess. Raksti. 2005-2010" (autori: Ā.Meikališa, K.Strada-Rozenberga), "Konstitucionālās sūdzības teorija un prakse Latvijā" (autors Anita Rodiņa) u.c.

"Latvijas Vēstneša" Grāmatu apgāds izdod juridisko literatūru un normatīvo aktu krājumus sērijā "Latvijas Vēstneša bibliotēka". Grāmatu saturs aptver visplašāko tematiku – valsts tiesību, krimināltiesību, administratīvo tiesību, starptautisko un Eiropas tiesību, kā arī tiesu prakses jautājumus. Atsevišķas grāmatas veltītas dažādiem pētījumiem.

Grāmatu apgādā izdotās grāmatas visizdevīgāk iegādāties pie mums:

  • pasūtot internetā – izvēlieties grāmatu (-as), pievienojiet pirkuma grozam un aizpildiet pasūtījuma anketu;
  • iegādājoties mazumtirdzniecībā mūsu Klientu centrā.

Noformējot internetā pasūtījumu, lūdzam vienlaikus izvēlieties sev ērtāko grāmatu piegādes veidu. Bezmaksas pakalpojums – saņemt to klātienē mūsu Klientu centrā (atrodas Rīgas centrā). Abi pārējie piegādes veidi ir maksas pakalpojums.

Izpārdošanā piedāvājam juridisko literatūru un pāris interesantus uzziņizdevumus, piemēram, "Vīri un Kuģi", kura iepazīstina ar laiku, kad Liepupē no 17. gs. 20.gs. sākumam izveidojās un darbojās viens no Vidzemes piekrastes buru kuģniecības centriem ar saviem kuģubūves meistariem un slavenajiem jūrasbraucējiem, Latvijas kuģniecības vēsturē pazīstamām kuģinieku dzimtām.

 "Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).