Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Noskaidroti "Jurista Vārda" šī gada konkursa uzvarētāji

11.12.2012.

Foto: Boriss Koļesņikovs, Jurista Vārds Žurnāla “Jurista Vārds” septītā pētniecisko darbu konkursa dalībnieku, žūrijas locekļu, rīkotāju un atbalstītāju kopīgs foto svinīgā apbalvošanas pasākuma noslēgumā 4. decembrī.

Šodien žurnālā "Jurista Vārds" publicēti pētniecisko darbu konkursa uzvarētāji. Šis bija jau septītais ikgadējais "Jurista Vārda" konkurss, un no iepriekšējām reizēm to atšķīra vairāki jauninājumi, kas padarīja konkursu intriģējošāku un zinātniski spraigāku.

("Jurista Vārds", 11.12.2012; Nr. Nr.50 (749))


Šogad darbus bija iesūtījuši arī vairāki studenti, kas konkursā piedalījušies jau iepriekšējos gados. Atkārtota vēlme nodot savus darbus ekspertu vērtējumam liecina par šāda pasākuma nepieciešamību - studentiem arī ārpus studijām vajadzīgi zinātniski izaicinājumi.

Konkursam varēja iesniegt gan speciāli rakstītus, gan arī studiju procesā tapušus pētījumus. Darbi tika sadalīti un vērtēti sešās sekcijās: valststiesības, krimināltiesības, starptautiskās tiesības, Eiropas Savienības tiesības, civiltiesības, tiesību teorija un vēsture. Tradicionāli lielākais darbu skaits tika iesniegts starptautisko tiesību sekcijā.

Konkursa kopvērtējumā pirmo vietu šogad ieguva Latvijas Universitātes students Krišjānis Bušs ar darbu "Tiesības uz privāto dzīvi kā pamats izteiksmes brīvības ierobežošanai". 

"Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).