Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Nacionālais attīstības plāns: šodien pieejama tā oficiālā publikācija

09.01.2013.

Foto: ekrānšāviņš Katra oficiālā e-publikācija (t.sk. katrs oficiālais paziņojums jeb sludinājums) tiek nodrošināta divos formātos. Līdzās ierastajam interneta formātam tiek veidota arī oficiālā publikācija PDF formātā, kas tiek iezīmēta ar drošu elektronisko parakstu ar laika zīmogu, lai nodrošinātu iespēju ikvienam pārliecināties par publikācijas teksta nemainību pēc publicēšanas.

Šodien Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis” (vietnē www.vestnesis.lv) publicēts Latvijas Nacionālais attīstības plāns 2014. – 2020.gadam (turpmāk - NAP 2020). Tā  ir šī dokumenta  oficiālā publikācija, ko var lietot elektroniskā formātā.

 

NAP2020 galīgo redakciju Saeima apstiprināja pērnā gada 20.decembrī. 2013.gada 9.janvāra „Latvijas Vēstneša” numurā publicēts Saeimas paziņojums par šo lēmumu un NAP 2020, kas, tāpat kā visas oficiālās publikācijas vietnē www.vestnesis.lv, ir pieejamas šādos formātos:

 

  1. portatīvā dokumenta formātā (PDF) -  satur oficiālā izdevēja pievienotu e-parakstu un laika zīmogu, sniedzot informācijas drošības garantijas un iespēju ikvienam pārliecināties par publikācijas teksta nemainību pēc publicēšanas. Piemērots elektroniskai arhivēšanai;
  2. hiperteksta iezīmēšanas valodā (HTML) – ierastais tīmekļa formāts ērtai dokumentu pārlūkošanai.

 

Katrai oficiālajai publikācijai (OP) ir numurs, kas nodrošina lakonisku atsauci uz konkrētu publikāciju un ērtu meklēšanu arhīvā, NAP 2020 tas ir šāds  - 2013/6.11  

Atgādinām, ka ar 2013. gadu Latvijas Republikas oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis" tiek  izdots tikai elektroniski.  Tas, tāpat kā līdz šim, brīvi un bez maksas ir pieejams vietnē  www.vestnesis.lv. No šā gada „Latvijas Vēstnesis” iznāks katru darba dienu, arī pirmdienās.

 "Latvijas Vēstnesis" vietnē www.vestnesis.lv tiek publicēts kā periodisks izdevums, turpinot laikraksta laidienu numerāciju. Izdevuma saturs ir droša un publiski ticama oficiālā publikācija:

  • tiesību akti

piemēram, likumi, Ministru kabineta noteikumi, Valsts prezidenta rīkojumi, pašvaldību saistošie noteikumi (likumā “Par pašvaldībām” noteiktajā apjomā), ministriju un citu valsts iestāžu tiesību akti;

  • oficiālie paziņojumi

piemēram, amatu konkursi, izsoles, mantojumu ziņas, uzaicinājumi uz tiesu, Uzņēmumu reģistra ziņas, Komercreģistra ziņas, pilnvaru atsaukumi, valūtu kursi, paziņojumi kreditoriem u.c.

 „Latvijas Vēstneša” saturu nosaka Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums (OPTIL), kura mērķis ir nodrošināt privātpersonu tiesības būt informētām par savām tiesībām un pienākumiem, reglamentējot tām saistošo tiesību aktu un oficiālo paziņojumu izsludināšanu, publicēšanu, spēkā esamību un pieejamību.

"Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).