Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

15.aprīlī publiskota Likumi.lv jaunā versija (šobrīd kā tests)!

15.04.2013.

Jaunā vietne piedāvā vairākus būtiskus jaunievedumus, piemēram, jaunu izvērsto meklētāju un iespēju autorizēties, kā arī izveidot savu lietotāja profilu.

Likumi.lv jaunā versija pārejas posmā (līdz maija vidum) ir pieejama vietnē: jaunie.likumi.lv (kā tests). Pēc pārejas posma beigām tā  būs pieejama vietnē www.likumi.lv un nomainīs līdzšinējo versiju.


Pārejas posma noteikšanai ir vairāki iemesli. Tā ir gan nepieciešamība pārbaudīt jaunās vietnes darbību tiešsaistē, gan vēlme laikus sagatavot lietotājus gaidāmajām pārmaiņām.


„Jaunā vietne veidota mūsdienīgā vizuālajā izpildījumā un papildināta ar virkni jaunu tehnisku risinājumu, kas lietotājiem nodrošinās gan informācijas pārskatāmību, gan noderīgas papildiespējas,” vietnes izaugsmi raksturo Likumi.lv galvenā redaktore Inese Luste.

Svarīgākais:

  • Jauno versiju, kas publiskota pirmdien, 15.aprīlī, var atvērt gan no Likumi.lv (krāsains baneris kā izeja), gan ar tiešo adresi - jaunie.likumi.lv.

 

  • Pārejas posms  -  mēnesis; pilnīga pāreja uz jauno Likumi.lv versiju plānota maija vidū.

 

Redakcija aicina ikvienu sākt lietot un iepazīt jauno vietni, apgūt un izmēģināt tās plašās iespējas. Drīzumā vietne tiks papildināta ar citām papildiespējām, par kurām informēsim atsevišķi. Šobrīd top arī Likumi.lv mobilā versija (m.likumi.lv).

Likumi.lv ir vienīgā vietne, kurā Latvijas valsts saviem iedzīvotājiem nodrošina bezmaksas piekļuvi sistematizētiem tiesību aktiem. Vietni Likumi.lv uztur un pilnveido oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis”, kurš darbojas saskaņā ar Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumu.

„Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).