Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Aicinām "Latvijas Vēstneša" portālu lietotājus piedalīties aptaujā!

18.10.2013.

Foto: Māris Kaparkalējs, Latvijas Vēstnesis

Paralēli veicam trīs vietņu - www.vestnesis.lv, www.likumi.lv un www.lvportals.lv  -  lietotāju aptauju. Tās ilgs līdz 27. oktobrim. Šī ir Jūsu iespēja izteikt viedokli!

Lietotāju atbildes ir ļoti svarīgas, lai gūtu pilnvērtīgu un objektīvu vērtējumu un viedokļu kopainu par oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”  uzturētajām vietnēm, izvērtētu to stiprās un vājās puses, noskaidrotu lietotāju apmierinātību / vajadzības un iezīmētu turpmākās attīstības prioritātes.

 Aicinām piedalīties ikvienu lietotāju: Jūsu atbildes palīdzēs tam, lai mēs arī turpmāk varētu pilnveidot e-vidi (funkcionalitāti, dizainu, iespējas)  un sniegtos informatīvos pakalpojumus. Visticamāk, daļa lietotāju izmanto vairāk nekā vienu  no trim minētajām vietnēm. Priecāsimies, ja novērtēsiet katru no tām atsevišķi!

Katrā aptaujā ir 17-19 jautājumi. Anketas ir anonīmas, un tajā iegūtie dati tiks izmantoti tikai rezultātu analīzei apkopotā veidā. Jau iepriekš liels paldies!

 Gadījumā, ja radušies tehniski sarežģījumi, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu: info@lv.lv

 

 

 

 

"Latvijas Vēstneša" informācija

 

 

 

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).