Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Latvijas vietne Likumi.lv saņem starptautisku balvu

24.01.2014.

20.janvāris, Stokholma, Modernās mākslas muzejs. Latvijas pārstāvji pēc svinīgās ceremonijas (no kreisās): Sandra Zālīte un Inese Luste (Likumi.lv), Roberts Brīvlauks („Trakais Rotors

Stokholmā pasniegtas 2013.gada Starptautiskās kvalitātes inovāciju gada balvas (The International Quality Award of the Year Competition). Oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” publiskā sektora kategorijā atzinību saņēma par jauno vietni Likumi.lv - progresīvu un radošu Latvijas Republikas tiesību aktu datu bāzes risinājumu.

 

Deviņpadsmit uzvarētāji no sešām valstīm saņēma Somijas prezidenta Sauli Nīnistes (Sauli Niinistö) parakstītus diplomus, kurus Stokholmā svinīgā ceremonijā pasniedza Zviedrijas parlamenta spīkeris Pērs Vesterbergs (Per Westerberg).

Likumi.lv pilnveidotā versija publiskota 2013.gada pavasarī, un vietnes koncepts ir veidots tā, lai tiesību akti kļūtu par ikdienā pieprasītu informācijas avotu un lai tie būtu ērti lietojami, piedāvājot iedzīvotājiem daudzveidīgus satura apskates un atlases rīkus.

„Jauno Likumi.lv izstrādes mērķis – nodrošināt tiesību aktu pieejamību un lietošanas iespējas mūsdienīgā kvalitātē, veicinot valsts informācijas plašāku lietošanu, līdz ar to sekmējot sabiedrības informētību un izpratni par savām tiesībām un pienākumiem,” vietni raksturo „Latvijas Vēstneša” Oficiālo publikāciju departamenta direktore, Likumi.lv galvenā redaktore Inese Luste.

Likumi.lv apvieno divu atšķirīgu mērķgrupu - sabiedrības kā kopuma un atsevišķas profesionālo lietotāju grupas ar padziļinātām prasībām - atšķirīgās vajadzības. Tas panākts ar mūsdienīgu dizainu, pārdomātu vietnes struktūru un ērtu funkcionalitāti.

Ir radīti priekšnosacījumi, lai tā būtu lietotājiem draudzīga un viegli saprotama vide, kuras arhitektūra un dizaina noskaņa palīdz tajā intuitīvi orientēties, skaidro Inese Luste. Lai popularizētu tiesību aktu izmantošanu, vietnē integrēti sociālie tīkli un radīta arī mobilā versija m.likumi.lv.

 „Latvijas Vēstnesis” sveic abus pārējos Latvijas pārstāvjus, kas ieguvuši starptautisku atzinību mikrouzņēmumu kategorijā:

  • SIA "Z2B", kas Latvijā plašāk zināma ar zīmolu "Lude" (balva par inovāciju biznesa modelī, kur vides faktors veiksmīgi savienots ar senioru nodarbinātību);
  • SIA "Trakais Rotors” (balva par atrakcijas „Crazy Roller” modeli, kurā uzlaboti vides ietekmes un drošības rādītāji).

Somijas kvalitātes asociācijas mājaslapā publicēts balvu ieguvēju saraksts: http://www.laatukeskus.fi/palvelut-vuoden-laatuinnovaatio-kilpailu-2013/international-quality-award-year-prizes-have-been-awarded

Konkursa uzvarētāji izvēlē (kandidātu izvērtēšanā)  pielietota stingra metodoloģija jauninājumu novērtēšanā, pamatojoties uz to novitātes vērtību, lietojamību  un to,  cik efektīva ir orientācija uz klientu / sabiedrību.

 

                 Saziņai / papildu informācijai:

Ilze Apine
Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”
T.: +371 67313091
Ilze.apine@lv.lv
www.lv.lv
twitter: @VestnesisLV; @Likumi;
@LV_portals  @Jurista_Vards

 

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).