Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

„Latvijas Vēstnesim” oficiālā lapa tagad arī sociālajā tīklā Facebook

20.08.2015.

„Latvijas Vēstneša” produktu satura pārstāvniecību sociālajos tīklos paplašinājusi jauna Facebook lapa. Turpmāk oficiālā izdevuma „Latvijas Vēstnesis” jaunumiem var sekot arī šajā sociālajā tīklā.

Oficiālais izdevums „Latvijas Vēstnesis” jaunizveidotajā Facebook lapā iecerējis informēt par aktuālākajām oficiālajām publikācijām ˗ gan tiesību aktiem, gan paziņojumiem ˗, stāstīt par oficiālo izdevumu „Latvijas Vēstnesis”, proti, tā saturu un lietotāju iespējām, kā arī par vietnes www.vestnesis.lv funkcionālajiem jaunievedumiem.

Līdz šim savas Facebook lapas, katra ar savu satura specifiku, bijušas trim no četriem „Latvijas Vēstneša” produktiem – LV portālam „Par likumu un valsti” (www.lvportals.lv), vietnei Likumi.lv un žurnālam „Jurista Vārds” / portālam www.juristavards.lv.

Visiem LV portāla Facebook lapas sekotājiem ir iespējams iepazīties ar jaunākajiem skaidrojumiem, būt informētiem par likumiem praksē, e-konsultācijām, vakancēm valsts iestādēs, kā arī sekot līdzi viedokļiem diskusiju telpā.

Likumi.lv Facebook lapā savus sekotājus informē par jaunajiem tiesību aktiem un izmaiņām tajos, vienlaikus atgādinot arī par sabiedrībā ilggaidītu tiesību aktu stāšanos spēkā. Šī lapa ir arī palīgs un orientieris vietnes Likumi.lv iespējās un satura izkārtojumā.

Savukārt „Jurista Vārds” stāsta gan par jaunā žurnāla numura saturu, gan par aktualitātēm un interesantākajiem jaunumiem portālā www.juristavards.lv, piemēram, ziņām, esejām, brīvā mikrofona ierakstiem, amatu konkursiem tieslietu jomā, populārākajām nedēļas publikācijām un redakcijas rīkotajiem vai atbalstītajiem pasākumiem.

 

Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" uztur četrus portālus, un tiem ir šādi profili sociālajos tīklos:

 „Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).