Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Iedzīvotāju ērtībām saistītas divas datu bāzes: standarti un normatīvie akti

16.03.2011.

SAMC Standartizācijas birojs sadarbībā ar „Latvijas Vēstneša” tiesību aktu vortālu likumi.lv izveidojuši efektīvu informācijas apmaiņas sistēmu. Tagad normatīvie akti tiks papildināti ar saitēm uz saistītajiem standartu sarakstiem.

Kā atzīst SAMC valdes priekšsēdētājs Valdis Blome: „Ar katru dienu mēs radam aizvien vairāk resursu, lai nodrošinātu Latvijas uzņēmējus ar vispusīgu un ērti pieejamu informāciju par aktuālajiem standartiem viņu pārstāvētajās jomās. Sadarbībā ar likumi.lv ir rasta vēl viena iespēja, kā paaugstināt uzņēmēju konkurētspēju – pilnveidota Latvijas normatīviem aktiem pievienotā informācija ar saistītajiem standartiem.”

Turpmāk Standartizācijas birojs un vortāls likumi.lv veiks datu bāzēs esošās informācijas apmaiņu, lai kopīgi atvieglotu ceļu līdz tiem standartiem, uz kuriem ir atsauces normatīvajos aktos. Zem atvērta normatīvā akta ir izvietota noderīga papildinformācija, kura satur tiešu nokļūšanu līdz standartiem.

„Ar šo praktisko risinājumu piedāvājam pilnīgāku informatīvo kopainu,” lietotāju ieguvumus raksturo www.likumi.lv galvenā redaktore Inese Luste. „Divi valstij nozīmīgi informācijas avoti – www.likumi.lv un www.lvs.lv – tagad ir saistīti, atvieglojot informācijas meklēšanu un izmantošanu, tātad uzlabota arī tās pieejamība. ”

Par SAMC

SIA „Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs” jeb SAMC sastāv no trim struktūrvienībām – nacionālajiem standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas birojiem, kas ir pamats valsts kvalitātes nodrošināšanas infrastruktūrai. Ar savu darbību SAMC stimulē preču un pakalpojumu brīvu pārrobežu kustību, paaugstina Latvijas uzņēmēju konkurētspēju un rada pamatu drošu produktu un pakalpojumu saņemšanai, atbilstoši starptautiskajām prasībām.

Par vortālu www.likumi.lv

Vortāls piedāvā pilnīgu un sistematizētu LR normatīvo aktu datubāzi ar plašām dokumentu atlases iespējām, nodrošinot normatīvo aktu tekstus ar tajos iestrādātiem grozījumiem jeb tā sauktās konsolidētās redakcijas. Saturs sabiedrībai pieejams bez maksas. To uztur un attīsta oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis".

Papildu informācija:
Sandra Kušķe
SAMC Mārketinga un komunikācijas speciāliste
Tālr.: 67 37 13 06
E-pasts: Sandra.Kuske@samc.lv

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).