Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Lieto Facebook? Seko “Latvijas Vēstnesim”

20.08.2016.

Publicitātes attēls.

Aprit gads, kopš izveidota oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" Facebook lapa. Tā ir informatīvs tilts uz satura jaunumiem vairāk nekā 1300 sekotāju.

Iesākumā "Latvijas Vēstnesim" bija tviterkonts, kas, izveidots pirms dažiem gadiem, joprojām darba dienās aktīvi informē par katra jaunā laidiena oficiālajām publikācijām (iespēja sekot: @VestnesisLV).

Pirms gada − 2015. gada 20. augustā − izveidota  "Latvijas Vēstneša" lapa sociālajā tīklā Facebook. Arī tajā informējam par jaunajām oficiālajām publikācijām − gan tiesību aktiem, gan paziņojumiem −, stāstām par oficiālo izdevumu "Latvijas Vēstnesis", proti, tā saturu un lietotāju iespējām, kā arī par vietnes www.vestnesis.lv funkcionālajiem jaunievedumiem. Taču atbilstoši Facebook specifikai, ierakstu plūsma ir ieturēti mērena.

Tāpat mēdzam dalīties ar kolēģu (LV portāls, Likumi.lv, "Jurista Vārds") saturu

  • par izmaiņām tiesību aktos (šodien stājas spēkā u.tml.);

  • aktuāliem procesiem valstī;

  • praktiski noderīgu vai vienkārši interesantu un saistošu lasāmvielu plašākai sabiedrības daļai.

Ieraksts, kas līdz šim sasniedzis vislielāko auditoriju ir sveiciens mūsu kaimiņiem, lietuviešiem, Valsts neatkarības svētkos. To pamanījuši 20 252 Facebook lietotāju.

Savas Facebook lapas, katra ar savu satura specifiku, ir arī pārējiem trim no četriem "Latvijas Vēstneša" produktiem – LV portālam (www.lvportals.lv), vietnei Likumi.lv un žurnālam "Jurista Vārds" / portālam www.juristavards.lv.

Visiem LV portāla Facebook lapas sekotājiem ir iespējams iepazīties ar jaunākajiem skaidrojumiem, būt informētiem par likumiem praksē, e-konsultācijām, vakancēm valsts iestādēs, kā arī sekot līdzi viedokļiem diskusiju telpā.

LV portāls par satura jaunumiem ziņo arī tviterī un portālā Draugiem.lv:

Likumi.lv savus sekotājus informē par jaunajiem tiesību aktiem un izmaiņām tajos, vienlaikus atgādinot arī par sabiedrībā ilggaidītu tiesību aktu stāšanos spēkā. Likumi.lv sociālo tīklu konti ir arī palīgs un orientieris vietnes Likumi.lv iespējās un satura izkārtojumā.

Likumi.lv sociālajos tīklos:

Savukārt "Jurista Vārds" stāsta gan par jaunā žurnāla numura saturu, gan par aktualitātēm un interesantākajiem jaunumiem portālā www.juristavards.lv, piemēram, ziņām, esejām, brīvā mikrofona ierakstiem, amatu konkursiem tieslietu jomā, populārākajām nedēļas publikācijām un redakcijas rīkotajiem vai atbalstītajiem pasākumiem.


“Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).