Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Sākusies vortāla likumi.lv lietotāju aptauja

23.03.2011.

Sagatavoja VSIA „Latvijas Vēstnesis”

„Latvijas Vēstneša” tiesību aktu vortāls www.likumi.lv aicina lietotājus piedalīties aptaujā, novērtēt tā saturu un tehniskās iespējas, kā arī izteikt viedokli par vēlamajiem jaunievedumiem. Anketu elektroniski var aizpildīt līdz 4. aprīlim.

Kopš 1. februāra Tieslietu ministrija normatīvo aktu sistematizācijas funkciju nodrošina tiesību aktu vortālā www.likumi.lv.

Lai noskaidrotu lietotāju vajadzības un atbilstoši tām pilnveidotu vortālu, www.likumi.lv redakcija aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un atbildēt uz 15 jautājumiem. Respondentiem piedāvāta iespēja brīvi izvēlēties un rakstīt komentārus vai ierosinājumus pie vairākiem jautājumiem.

Interesantāko un vērtīgāko atbilžu autoriem būs iespēja sev dāvanā izvēlēties kādu no „Latvijas Vēstneša” izdotajām grāmatām.

Par vortālu likumi.lv

  • Vortāls piedāvā pilnīgu un sistematizētu LR normatīvo aktu datubāzi ar plašām dokumentu atlases iespējām, nodrošinot normatīvo aktu tekstus ar tajos iestrādātiem grozījumiem jeb tā sauktās konsolidētās redakcijas. Saturs sabiedrībai pieejams bez maksas.
  • Likumi.lv katru dienu piedāvā jaunāko informāciju par visām izmaiņām tiesību aktos. Tie automātiski atveras aktuālajā redakcijā, proti, ar visiem jaunākajiem grozījumiem jau to spēkā stāšanās dienā.
  • Vortālu uztur un attīsta oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" (kapitāla daļa turētāja – Tieslietu ministrija).
  • „Latvijas Vēstneša” datubāzu uzturēšana notiek atbilstoši starptautisko standartu ISO 9001:2008 (vadības sistēma) un ISO 27001:2005 (informācijas drošība) prasībām.
  • Šobrīd likumi.lv lietotāju skaits mēnesi ir sasniedzis 135 000.

Papildinformācijai:
Inese Luste, vortāla likumi.lv galvenā redaktore
T.: 67310675
Inese.luste@lv.lv
www.likumi.lv
http://twitter.com/likumi

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).