Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

“Latvijas Vēstneša” reklāmas un sludinājumu speciāliste − 30 atsaucīgāko valsts pārvaldes darbinieku vidū

08.12.2016.

Foto: Eduards Ozoliņš / Valsts kanceleja. Svinīgās apbalvošanas ceremonija. Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš un valsts pārvaldes darbinieki, kurus Labas servisa kustības valsts pārvaldē ietvaros balsotāji atzinuši par atsaucīgākajiem.

Latvijas Republikas oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" reklāmas un sludinājumu speciāliste Iveta Kasparāne Valsts kancelejas rīkotās kampaņas laikā ir saņēmusi lielu skaitu iedzīvotāju balsu par izcilu klientu apkalpošanu, tādējādi iekļūstot starp 30 valsts pārvaldes darbiniekiem, kurus balsotāji atzinuši par atsaucīgākajiem.

Labākos valsts pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistus svinīgajā apbalvošanas ceremonijā sveica 7. decembrī Ministru kabinetā. Tur Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš paspieda roku un pasniedza pateicības rakstu arī I. Kasparānei.

Svinīgajā ceremonijā Klientu apkalpošanas goda balvu “Teicams piemērs 2016” saņēma trīs atsaucīgākie valsts pārvaldes darbinieki un viena iestāde.

  • Pirmo vietu šogad ieguva Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālā lauksaimniecības pārvaldes Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas klientu apkalpošanas speciāliste Inita Tauriņa.
  • Otrajā vietā ir Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Jelgavas klientu apkalpošanas centra galvenā nodokļu inspektore Ilona Zorova.
  • Tāpat balvu saņēma Sociālās integrācijas valsts aģentūras Profesionālās rehabilitācijas atbalsta nodaļas sociālā pedagoģe Ausma Rava.
  • Atsaucīgākās iestādes titulu saņēma Valsts ieņēmumu dienesta Rīgas klientu apkalpošanas centrs.


Ministru prezidenta Pateicības rakstus kopumā saņēma 30 valsts pārvaldes darbinieki, kuru profesionalitāti un atsaucību uzteica iedzīvotāji. Ministru prezidents Māris Kučinskis apsveikumā uzvarētājiem uzvēra: “Klientu uzticēšanās un pateicība ir augstākā balva, kuru var saņemt valsts iestādē strādājošais. Tās vērtība ir jo lielāka tāpēc, ka sabiedrības attieksme pret valsts pārvaldi kopumā ir kritiska.”

Laba servisa kustība valsts pārvaldē

Turpinot Labu servisa kustību valsts pārvaldē, arī šogad Valsts kanceleja aicināja iedzīvotājus balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem interneta vietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols”. Kopumā 2016. gada kampaņas laikā saņemtas 2739 balsis par valsts iestādēm un to darbiniekiem visā Latvijā.

"Priecājos, ka pagājušajā gadā iedibinātā tradīcija apbalvot tos darbiniekus, kurus augsti novērtējusi sabiedrība, šogad saņēmusi plašāku atsaucību!

Iedzīvotāji valsts iestāžu darbiniekos visvairāk novērtējuši atsaucību, augstu atbildības sajūtu un vēlmi iedziļināties klientu jautājumos, lai atrastu piemērotāko risinājumu. Es ticu, ka tieši individuālā pieeja kopā ar pozitīvu attieksmi pret darbu ir teicamas klientu apkalpošanas atslēga," atzīst M. Krieviņš.

Aizsākot laba servisa kustību valsts pārvaldē, iedibināta Klientu apkalpošanas goda balva. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem. Mērķis − izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos.

Apbalvojuma centrālais elements ir latviešu tautas zīme Auseklis − rīta zvaigznes simbols. Tas simbolizē gaismas uzvaru, kas caurstrāvo pozitīvu, gaišu un valstisku attieksmi, sniedzot iedzīvotājiem valsts pārvaldes pakalpojumus.

 

“Latvijas Vēstneša” informācija


Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).