Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Tūrisma tiesības. JURISTA VĀRDA numura tēma

15.08.2017.

Foto: Santa Sāmīte. "Jurista Vārda" 15. augusta laidiens.

Neskatoties uz to, ka augusts jau pusē, atvaļinājumu laiks turpinās. Šī iemesla dēļ “Jurista Vārds” piedāvā speciālo laidienu. kas veltīts tūrisma tiesiskā regulējuma problemātikai. Šis laidiens būs interesants gan tiem, kuri vēl atpūtā, gan tiem, kuri jau gatavojas nākamajām brīvdienām.

Vasara Latvijā ir gan atvaļinājumu, gan arī tūrisma sezona. Lielākā daļa no mums šajā laikā meklē iespējas atpūsties un pilnībā atslēgties no darba un ikdienas.

Tiem, kuri atpūtu meklē ārpus valsts, tiesību jautājumu risināšana nav prioritāte, tomēr dažkārt gadās nepatīkami pārsteigumi – atcelti lidojumi, aprakstam neatbilstošas naktsmājas u. c. Savukārt tūrisma nozarē strādājošajiem šis ir karstākais laiks, kurā bieži vien iezīmējas dažādi problēmjautājumi.

Ņemot vērā minēto, žurnāls "Jurista Vārds" piedāvā lasītājiem vasarīgu tematisko numuru, kas veltīts tūrisma tiesību aktualitātēm – praktiskiem jautājumiem, ar kuriem, ja ne juridiskajā praksē, tad ceļojot, var saskarties teju katrs.

Lai noskaidrotu aktualitātes tūrisma tiesību nozarē, žurnāls "Jurista Vārds" veica valsts iestāžu, pašvaldību, kā arī uzņēmēju aptauju, lūdzot atbildēt uz redakcijas sagatavotiem jautājumiem vai arī sniedzot brīvas formas komentāru par šā brīža aktualitātēm.

Aptaujā piedalījās Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija un Liepājas dome, savukārt ar viedokļiem par savas kompetences jomu aktualitātēm dalījās Jēkabpils novada dome, Aglonas novada dome, uzņēmums “Valmiermuižas alus” un Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments.

Vairāk par aptaujas rezultātiem lasi 15. augusta “Jurista Vārdā”. Žurnāls pieejams arī elektroniski.

Tāpat žurnālā atradīsiet

  • Ingrīdas Smuškovas rakstu par tūrismu un likumiem, proti, vai tiesiskais regulējums palīdz lauku tūrismam,
  • Ievas Baldiņas-Brūklītes un Elīnas Kreceles-Germanes kopdarbu par jauno tūrisma pakalpojumu regulējumu vai
  • Ivo Adamaiša redzējumu par aviopasažieru melnā saraksta izmantošanas prblemātiku Latvijā.

Visi žurnāli: KIOSKS

“Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).