Oficiālais izdevējs LATVIJAS VĒSTNESIS
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Vēstnesim 100
Oficiālais izdevējs
Misija un vīzija
Stratēģija
Struktūra un valde
Normatīvie akti
Privātuma politika
Pētījumi
Starptautiskā sadarbība
Vakances
Logotipi
Sīkdatnes
Integrētā vadības sistēma
Publiskie iepirkumi
Finanšu informācija
Vēsture
Biežāk uzdotie jautājumi
Viegli lasīt
Rekvizīti

STRATĒĢIJA

 

Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis” pamatuzdevums - īstenot Latvijas Republikas Satversmes 90. pantā „Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības” garantētās indivīda tiesības un veicināt pilsoniskas sabiedrības attīstību.

Mūsu darba lauks – nodrošināt valsts oficiālās informācijas izsludināšanu un pieejamību. Tas arī nozīmē informēt, skaidrot, izglītot un veicināt sabiedrības līdzdalību un sociālo dialogu. Mūsu pakalpojumi orientēti uz to, lai tie kļūtu par sabiedrībai nozīmīgas un objektīvas informācijas avotu, tā īstenojot mūsu misiju. Mūsu uzdevumi ir konkretizēti Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumā (OPTIL).

„Latvijas Vēstnesis” iet līdzi laikam un izmanto moderno informācijas tehnoloģiju iespējas valsts informācijas pasniegšanā, tās pieejamības paplašināšanā un sabiedrības līdzdalības mehānisma pilnveidošanā. Mēs attīstām sabiedrības vajadzībām atbilstošu piedāvājumu un informācijas pasniegšanu/pieejamību iedzīvotājiem arvien draudzīgākā veidā. Sabiedrības vajadzības un vēlmes tiek noskaidrotas aptaujās, kuru biežums – ne retāk kā reizi 3 gados.

Atbilstoši tam “Latvijas Vēstneša” vadības grupa sagatavo trīsgadu attīstības stratēģiju, kura ik gadu tiek aktualizēta, plānojot veicamās aktivitātes stratēģisko mērķu sasniegšanai, iekļaujot tās ikgadējā Sabiedrības darba plānā. Katra mūsu pakalpojuma specifiskā misija un attīstība pakārtota “Latvijas Vēstneša” pamatuzdevumam un stratēģiskajiem mērķiem.

2017

2016


 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

8000 6000
Bezmaksas informatīvais tālrunis
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

© 2011 VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).