Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Jaunumi
→
Preses relīzes
↓
·
2021
·
2020
·
2019
·
2018
·
2017
·
2016
·
2015
·
2014
·
2013
·
2012
·
2011
·
2010
·
2009
Publikācijas
→
Vēsture
→

Sadaļā „Amatu konkursi” apkopotas visas vakances valsts pārvaldē

06.09.2010.

Informāciju sagatavoja VSIA “Latvijas Vēstnesis”

Lai darba meklētāji varētu vienuviet iepazīties ar aktuālajām vakancēm valsts pārvaldes iestādēs, oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis” publicētie amatu konkursi apkopoti atsevišķā sadaļā LV portālā . Arī meklētājs papildināts ar jaunu iespēju – paziņojumus (sludinājumus) var atlasīt vienas sludinājumu grupas ietvaros, piemēram, meklēt tikai „Amatu konkursos”, „Izsolēs” vai „Komercreģistra ziņās”.

Amatu konkursi (valsts iestāžu darba sludinājumi) ikdienā ir viena no visvairāk lasītajām informācijām katra oficiālā izdevuma „Latvijas Vēstnesis” laidienā (www.vestnesis.lv). Lai veicinātu šīs informācijas pieejamību un par vakancēm valsts pārvaldē uzzinātu iespējami vairāk darba meklētāju, tagad šo informāciju piedāvājam sakārtotu arī atsevišķā blokā, papildinot to ar vairākiem satura pārvaldības rīkiem un atlases iespējām.

Ar amatu konkursu arhīvu (strukturētu pēc laidieniem) var iepazīties izdevuma „Latvijas Vēstnesis” e-arhīvā, taču ikdienas darbam, lai iepazītos ar jaunāko informāciju, par noderīgu palīgu var kļūt tiesību aktu skaidrojumu portāla LV portāla jaunā sadaļa „Amatu konkursi” (ātrā saite - www.amatukonkursi.lv)

Sadaļa lietotājiem nodrošina pilnīgu kopainu un vienuviet sakārtotu informāciju par vakancēm valsts pārvaldes iestādēs. Tā izveidota uz oficiālo publikāciju bāzes, tādēļ piedāvājam pilnīgu un strukturētu oficiālajā laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” izsludināto un šobrīd aktuālo amatu konkursu sarakstu, proti, tie konkursi, kuriem beidzies pieteikšanās termiņš, netiek arhivēti - tātad redzama tikai jaunākā un šobrīd aktuālā informācija.

Lietotājiem svarīga informācija - sadaļa katru darbdienu tiek papildināta ar jaunākajā „Latvijas Vēstneša” numurā publicēto informāciju, tādēļ tā ir uzticams un aktuāls informācijas avots. Lai saņemtu e-pastā jaunumus par svaigākajām ziņām, iesakām izmantot arī pakalpojumu RSS - iespēju atsevišķi parakstīties uz sadaļas „Amatu konkursi” jaunumiem.

Lai oficiālo paziņojumu lietošana kļūtu ērtāka un uzlabotu informācijas pārskatāmību, arī ”Latvijas Vēstneša” meklētājs („Izvērstā meklēšana”) vasarā papildināts ar jaunu atlases kritēriju – meklēšana noteiktā sludinājumu grupā, piemēram, „Amatu konkursi”, „Izsoles” vai „Uzņēmuma reģistra ziņas”. Aktivizē meklēšanu „tikai sludinājumos” un izvēlies vajadzīgo!

Papildinformācijai:
Ilze Apine
VSIA "Latvijas Vēstnesis"
T.: +371 67313091
www.lv.lv
ilze.apine@lv.lv
www.twitter.com/likumi
www.twitter.com/portals_lvlv

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).