Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Vēstnesim 100
Oficiālais izdevējs
Integrētā vadības sistēma
Kvalitātes vadības sistēma
Informācijas drošības sistēma
Publiskie iepirkumi
Finanšu informācija
Vēsture
Biežāk uzdotie jautājumi
Viegli lasīt
Rekvizīti

KVALITĀTES VADĪBAS SISTĒMA

 

Standarts ISO 9001:2015 „Kvalitātes pārvaldības sistēmas. Prasības” ir pasaulē pazīstamākais standarts. Uzņēmuma atbilstība šim standartam klientiem apliecina, ka „Latvijas Vēstnesis” rūpējas par savu produktu un pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu (KVS), periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.

KVS apliecina, ka mēs cenšamies izzināt klientu vēlmes; tiecamies uzturēt nemainīgi labu kvalitāti mūsu produktiem un pakalpojumiem; vēlamies nodrošināt sistemātiskumu un caurskatāmību procesos, kā arī nemitīgi uzlabot sadarbību ar ārštata autoriem, citiem sadarbības partneriem un sabiedrību.

Kvalitātes vadības sistēma uzņēmumā tika ieviesta un sertificēta 2004. gadā saskaņā ar standarta ISO 9001:2000 prasībām, bet kopš 2016. gada aprīļa kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši jaunā standarta - ISO 9001:2015 - prasībām.

 

Kvalitātes balva

Pasaules prakse: kvalitātes balvas ir viens no prestižākajiem novērtējumiem, kāds tiek piešķirts uzņēmumiem.  Mēdz būt dažādi kritēriji un vērtēšanas principi, taču tās raksturo vienots mērķis - atbalstīt konkurētspējīgu, sabalansētu un ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību. Latvijas Kvalitātes balva nodibināta un pirmo reizi tika pasniegta 1997. gadā (Latvijas Kvalitātes asociācijas rīkotājā konferencē).

Latvijas Kvalitātes balvas piešķiršanas nosacījumi bija izstrādāti, pamatojoties uz Eiropas Kvalitātes fonda izveidoto Eiropas Izcilības modeli (pilnais nosaukums – Eiropas Kvalitātes fonda izcilības modelis; EFQM – European Foundation for Quality Management).

2004. gada 25. novembrī oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” saņēma diplomu par iekļūšanu Latvijas Kvalitātes balvas finālā mazo un vidējo uzņēmumu grupā. 2005. gada 24. novembrī „Latvijas Vēstnesis” par labāko tiek atzīts Latvijas Kvalitātes balvas izcīņā publiskā sektora organizāciju nominācijā. Tas apliecina, ka strādājam pēc Eiropas Izcilības modeļa principiem, kas nozīmē – izcila organizācijas darbība, kā arī spēja konkurēt ar pasaulē izcilākajām kompānijām.  Šis sasniegums simboliski apliecināja, ka „Latvijas Vēstnesis” rūpējas ne tikai par klientu vēlmēm (ISO standarta prasību būtība), bet arī augstu vērtē savu darbinieku potenciālu, vajadzības un domas.  


Starptautiskā kvalitātes gada balva

Starptautiskā kvalitātes inovāciju gada balvas (The International Quality Award of the Year Competition) pasniegšanas ceremonija 2014. gada sākumā notika Stokholmā. Sešu valstu pārstāvniecībā tā bija īpaša diena arī trim Latvijas uzņēmumiem, kuru jaunrade un inovatīvie risinājumi guvuši novērtējumu un izvirzīti balvai divās atsevišķās kategorijās. Viens no tiem ir oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis”, kas publiskā sektora kategorijā atzinību saņēma par jauno vietni Likumi.lv - progresīvu un radošu Latvijas Republikas tiesību aktu datubāzes risinājumu.

Šī bija otrā reize, kad konkursā piedalījās Latvijas pārstāvji. Uzvarētāji saņēma Somijas prezidenta Sauli Nīnistes (Sauli Niinistö) parakstītus diplomus, kurus 20. janvārī Stokholmā svinīgā ceremonijā pasniedza Zviedrijas parlamenta spīkeris Pērs Vesterbergs (Per Westerberg). Kopumā šajā konkursā apbalvoti 19 uzņēmumi no Zviedrijas, Somijas, Latvijas, Igaunijas, Čehijas un Ungārijas. Līdzās Latvijas pārstāvjiem balvas saņēma arī tādi uzņēmumi un organizācijas kā "Volvo Trucks Co", "Volvo Car Customer Service", Espo pilsēta un Somijas mežu centrs.

2013.gada Starptautiskās kvalitātes inovāciju gada balvas uzvarētāji no Latvijas:

  • mikrouzņēmumu kategorijā - SIA "Z2B", Latvijā plašāk zināms ar zīmolu "Lude", ar inovāciju biznesa modelī, kur vides faktors veiksmīgi savienots ar senioru nodarbinātību;
  • mikrouzņēmumu kategorijā - SIA "Trakais Rotors" ar atrakcijas "Crazy Roller" modeli, kurā uzlaboti vides ietekmes un drošības rādītāji;
  • valsts sektora un bezpeļņas organizāciju kategorijā - oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" par jauno Latvijas Republikas tiesību aktu vietni  Likumi.lv (www.likumi.lv). Likumi.lv pilnveidotā versija publiskota 2013. gada pavasarī, un vietnes koncepts ir veidots tā, lai tiesību akti kļūtu par ikdienā plaši lietotu informācijas avotu, kas harmoniski iekļautos kopīgajā Latvijas informācijas telpā un būtu ērti lietojami ar daudzveidīgu satura atlases un izmantošanas klāstu.

 

"Jauno Likumi.lv izstrādes mērķis – nodrošināt tiesību aktu pieejamību un lietošanas iespējas jaunā kvalitātē, veicinot tiesību aktu plašāku lietošanu, līdz ar to sekmējot iedzīvotāju informētību un izpratni par savām tiesībām un pienākumiem," veikumu raksturo "Latvijas Vēstneša" Oficiālo publikāciju departamenta direktore, Likumi.lv galvenā redaktore Inese Luste.

7. starptautiskās kvalitātes inovāciju gada balvas (The International Quality Award of the Year Competition) pasniegšanas ceremonija notika 2014. gada 20. janvārī Stokholmā. Konkursu rīkoja Somijas Kvalitātes asociācija, līdzdarbojoties Latvijas, Čehijas, Zviedrijas, Ungārijas un Igaunijas kvalitātes organizācijām. P. Vesterbergs uzsvēra inovāciju nozīmi konkurētspējas celšanā un valsts atbalsta nozīmīgumu inovāciju veicināšanā. Balvu pasniegšanas ceremonijā piedalījās Latvijas vēstnieks Zviedrijā Gints Jegermanis.

Kvalitātes inovāciju gada balva ir izveidota kā ikgadējs pasākums, lai veicinātu inovāciju attīstību, inovatīvu uzņēmumu un organizāciju atpazīstamību, kā arī pieredzes apmaiņu.

 

+ pietuvināt  
Foto autors: Somijas Kvalitātes asociācija 2014.gada 20.janvāris, Stokholma, Modernās mākslas muzejs. Latvijas pārstāvji pēc svinīgās ceremonijas (no kreisās): Sandra Zālīte un Inese Luste (Likumi.lv), Roberts Brīvlauks („Trakais Rotors"), Solvita Kostjukova un Zane Bojāre („Lude”).


Integrētā vadības sistēma

Oficiālais izdevējs strādā atbilstoši divu ISO standartu prasībām.

1. ISO 9001:2015 "Kvalitātes pārvaldības sistēmas. Prasības"
Sertifikāts: derīgs līdz 29.04.2019.

2. ISO / IEC 27001:2013 "Informācijas tehnoloģijas - Drošības tehnikas - Informācijas drošības vadības sistēmas - prasības"
Sertifikāts: derīgs līdz 19.10.2018.

1.
no 3
 
 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

8000 6000
Bezmaksas informatīvais tālrunis
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

© 2011 VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).

LAPAS KARTE

 
 

Par mums

Vēstnesim 100
Jaunumi
Izdevēja vēsture
Redaktori, vadītāji
Īpašie dokumenti
Video
Oficiālais izdevējs
Misija un vīzija
Stratēģija
Struktūra un valde
Normatīvie akti
Privātuma politika
Pētījumi
Starptautiskā sadarbība
Vakances
Logotipi
Sīkdatnes
Integrētā vadības sistēma
Kvalitātes vadības sistēma
Informācijas drošības sistēma
Publiskie iepirkumi
Visi
Aktuālie
Pabeigtie
Finanšu informācija
Publiskie pārskati
Atalgojums
Ziedojumi
Vēsture
2018 - 2015
2014 - 2010
2009 - 2005
2004 - 2000
1999 - 1992
Biežāk uzdotie jautājumi
Viegli lasīt
Rekvizīti

Aktualitātes

Jaunumi
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Preses relīzes
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Publikācijas
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Vēsture

Oficiālā publikācija

Kontakti

Pakalpojumi

Oficiālie paziņojumi
Iesniegšana
Apliecinājumi
Cenas
Normatīvie akti
Abonēšana / Iegāde
Jurista Vārds (drukātais)
E-žurnāls (e-versija)
Komplekts (drukātais + e-žurnāls)
Rakstu iegāde (1 vai 5)
E-žurnāla iegāde
Kur nopirkt?
Pieteikties e-versijai
Abonēšanas noteikumi
Grāmatas
Grāmatu katalogs
Grāmatu apgāds
Piegāde
Kā nopirkt?
Reklāma
LV portāls
Jurista Vārds
juristavards.lv

RSS

 

RSS ir veids, kā sekot līdzi oficiālā izdevēja jaunumiem. Izvēlieties interesējošo sadaļu un pievienojiet savā RSS lasītājā atbilstošo RSS barotni!

Aktualitātes
Jaunumi Preses relīzes


Piedāvājam arī izmantot RSS barotnes mūsu portālos: Likumi.lv un LV portāls

Lai lietotu RSS, ir vajadzīga īpaša programma — RSS barotņu lasītājs (RSS Feed Reader). Tā nav nepieciešama, ja izmantojat interneta pārlūkprogrammu (piemēram, „Opera”, „Mozilla Firefox”, „Safari”), e-pasta programmu vai interneta resursu, kura programmnodrošinājumā RSS lasītājs jau ir iekļauts.

Ja jums e-pastā ir RSS lasītājs, nospiediet RSS ikonu tajā portāla sadaļā, kuras jaunumus vēlaties saņemt savā RSS lasītājā. Nokopējiet konkrētās sadaļas barotnes adresi un iekopējiet to savā RSS lasītājā.

SAITES

 
 

Valsts institūcijas

 

Oficiālā izdevēja interneta vietnes

Tieslietu sistēma


TM padotības iestādes


Uzņēmējsabiedrības (TM valsts kapitāldaļu turētāja)

Starptautiskie resursi

Citi


NOSŪTĪT ŠO SAITI

 

Kvalitātes vadības sistēma

Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
* Saņēmēja e-pasts:
Teksts:
Kopija sev: