Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Jaunumi
↓
·
2021
·
2020
·
2019
·
2018
·
2017
·
2016
·
2015
·
2014
·
2013
·
2012
·
2011
Preses relīzes
→
Publikācijas
→
Vēsture
→

Jaunā tiesību aktu vietne „Likumi.lv” saņem balvu! Sveicam kolēģus!

06.12.2013.

Foto: Aiga Dambe, LV portāls Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas specbalvu saņēma jaunā tiesību aktu vietne likumi.lv (pakalpojuma sniedzējs un izstrādātājs – Latvijas Vēstnesis; dizaina izstrādātājs - Cube aģentūra).

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) elektroniskās pārvaldes veicināšanas balva piešķirta jaunajai tiesību aktu vietnei „Likumi.lv”.

Likumi.lv galvenajai redaktorei Inesei Lustei to pasniedza VARAM Elektroniskās pārvaldes departamenta direktors Uģis Bisenieks. Sveicam Likumi.lv redakciju un IT daļas kolēģus, kas saliedētā komandas darbā izstrādāja vietnes jauno versiju! 

5. decembrī notika gadskārtējā nozares konference "Digitālais vienotais tirgus" (rīko LIKTA), un šī pasākuma noslēgumā tika godināti Latvijas IKT gada balvas "Platīna Pele 2013" laureāti par viņu sasniegumiem e-pakalpojumu un e-biznesa un inovāciju izstrādē, kā arī par ieguldījumu e-izglītībā. Pasniegtas arī īpašas specbalvas, un vienu no tām saņēmis "Latvijas Vēstneša" 2013.gada projekts "Jaunie Likumi.lv – mūsdienīgi risinājumi tiesību aktu pieejamības un lietošanas ērtuma uzlabošanai".

VARAM elektroniskās pārvaldes veicināšanas balva konkursā Latvijas IKT balva "Platīna pele 2013" piešķirta oficiālajam izdevējam "Latvijas Vēstnesis" par Likumi.lv tiesību aktu pieejamību un lietošanas iespējām jaunā kvalitātē, veicinot sabiedrības informētību par savām tiesībām.


Jaunie Likumi.lv

Latvijas Republikas tiesību aktu vietnes Likumi.lv jaunā versija atklāta šā gada pavasarī. Vietnes Likumi.lv misija ir nodrošināt Latvijas Republikas Satversmes 90. pantā noteikto: „Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības”. Jaunās vietnes izstrādes mērķis bija nodrošināt tiesību aktu pieejamību un lietošanu jaunā kvalitātē, balstoties uz izpratni par informācijas lietošanas paradumu maiņu informācijas sabiedrībā.

Likumi.lv uzturēšana ir valsts deleģēta funkcija ar mērķi nodrošināt ikvienam tiesības bez maksas iepazīties ar sistematizētiem tiesību aktiem. Likumi.lv veidoti tā, lai tajos tiktu saskaņotas dažādu lietotāju grupu intereses un vajadzības un lai tiesību akti kļūtu par plaši lietotu informācijas avotu, kas harmoniski integrētos kopīgajā Latvijas informācijas telpā:

  • Vietnes plašā funkcionalitāte atvieglo ikdienas darbu profesionāļiem.
  • Vietnes vienkāršā struktūra ir orientēta uz nespeciālistiem.
  • Ieviestas satura personalizēšanas iespējas - lietotājs var, piemēram, tiesību aktam vai tā pantam pievienot piezīmes, veidot tiesību aktu sarakstus (sakārtot tos mapēs), saņemt paziņojumus par izmaiņām sev interesējošos tiesību aktos.
  • Dizains un sociālo tīklu integrācija orientēta uz jauniešu piesaisti.
  • Mobilā versija vietni padara pieejamāku. Lietojot m.likumi.lv no datora ar speciālu programmatūru, piekļuve tiesību aktiem tiek nodrošināta personām ar redzes invaliditāti.


Projekta izstrādātāji:

  • SIA CUBE AĢENTŪRA (projektēšana, lietojamības plānošana, dizaina izstrāde) 
  • Oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (projektēšana, tehniskā izstrāde, lietojamības tests, ieviešana)

 

Likumi.lv saskaņā ar Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumu ir valsts informācijas sistēma, kuras pieejamības prasības ir noteiktas normatīvajos aktos. Papildus tam vietnes uzturēšana ir sertificēta atbilstoši starptautisko standartu ISO 9001:2008 (kvalitātes vadības sistēma) un ISO 27001:2005 (informācijas drošība) prasībām."Latvijas Vēstneša" informācija

 

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).